Strona główna
Wojsko
Tutaj jesteś

Co to jest lasertag i na czym polega ta zabawa?

28 września 2022 lasertag


Coraz więcej osób szuka ciekawych rozrywek. Oczekiwania klientów są spełniane, gdyż wiele firm oferuje atrakcje, dzięki którym można przeżyć niezapomniane chwile. Jedną z takich atrakcji jest lasertag. Czym jest ta zabawa? Na czym polega ta gra?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest lasertag
  • jakie są zalety gry w lasertag
  • dlaczego jesto to świetny pomysł na spędzanie urodzin
  • czemu jest to atrakcja dla każdego

Co to jest lasertag?

Na pewno każdy słyszał o paintballu, który jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Lasertag jest niejako odmianą paintballu, ale w wersji laserowej. Z jednej strony wiele osób twierdzi, że jest to sport, a z drugiej jest to znakomita forma rozrywki i odprężenia. W tę zabawę można grać zespołowo lub pojedynczo. Zasady są dość podobne do zasad gry w paintballu. Przede wszystkim gracze otrzymują punkty za trafienie innych uczestników urządzeniem, które ma funkcję podczerwieni LED. W grę można bawić się w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. W przeciwieństwie do paintballu w tej zabawie nie odczuwa się bólu. Nie ma pocisków, które mogłyby zranić lub zrobić siniaka, a zasięg urządzeń wynosi nawet do 200 metrów.

Zalety gry w lasertag

Lasertag to świetna propozycja spędzenia czasu wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Można nie tylko poruszać się, ale także pośmiać i zrelaksować. W porównaniu do paintballu w lasertag używa się urządzeń o większym zasięgu i lepszej celności. Nie ma możliwości zranienia się, a więc jest to doskonały sport dla małych dzieci. Nie trzeba mieć specjalnych pomieszczeń i można bawić się praktycznie wszędzie. Podczas zabawy nic się nie brudzi, a więc nie trzeba sprzątać. Nie ma konieczności noszenia specjalnego ubrania czy maski na twarz, a urządzenia strzelające są bardzo realistyczne.

lasertag

Lasertag – idealny pomysł na spędzenie urodzin

Organizacja urodzin dla dziecka lub bliskiej osoby czasami jest dość trudnym zadaniem. Warto zatem zastanowić się nad zorganizowaniem urodzin w miejscu, gdzie można zagrać w lasertag. W wielu miejscowościach w Polsce jest możliwość zarezerwowania terminu o każdej porze roku. W sezonie letnim najczęściej w grę warto zabawić się na zewnątrz. Na chłodniejsze dni najlepszym rozwiązaniem jest zabawa w zamkniętym pomieszczeniu. Dodatkowo wiele obiektów oferuje różnego rodzaju atrakcje i promocje dla osób chcących zorganizować urodziny. Z pewnością taki prezent przypadnie do gustu nie tylko młodszym, ale i starszym osobom.

Lasertag – atrakcja dla każdego

Coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia. Dzieci spędzają wolny czas, patrząc w ekran telefonu komórkowego, a dorośli po pracy nie mają siły na żadną aktywność i siadają przed telewizorem. Warto jednak wspólnie spędzić aktywnie czas, a idealnym rozwiązaniem jest lasertag. Jest to zarówno zabawa, jak i sport. Można poczuć się jak na polu bitwy, a przy okazji zacieśnić więzy rodzinne. Wynajęcie i rezerwacja miejsca nie jest kosztowna i warto pamiętać, że bilety najczęściej są tańsze w dni powszednie od poniedziałku do czwartku. Na pewno warto rozważyć taką formę rozrywki i choć raz spróbować swoich sił walcząc z użyciem broni laserowej. Nikt się nie zawiedzie i z pewnością nie będzie to jedyna wizyta w takim miejscu.

Redakcja gunservis.pl

Redakcja gunservis.pl to dynamiczne wydawnictwo skupiające się na tematach związanych z bronią, militariami, outdoorem, samoobroną oraz strzelectwem. Nasza redakcja jest dedykowana wszystkim entuzjastom tych dziedzin, od pasjonatów strzelectwa sportowego po profesjonalistów z branży wojskowej i policyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kominiarka wojskowa
asg repliki
jaka lornetka

Jesteś zainteresowany reklamą?

jaka lornetka